درباره موبایل فیکس بیشتر بدانیم…

موبایل فیکس فعال در زمینه تعمیرات تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات موبایل اندروید شما را در این باره راهنمایی خواهد کرد.

درباره موبایل فیکس :

با توجه به اینکه در شرایط کنونی با موج بیکاری جوانان رو به رو هستیم و متاسفانه در دانشگاه ها رشته های الکترونیک و کامپیوتر بخش مهارتهای فنی جهت بازار کار ارائه نمی شود، ما بر آن شدیم که محیطی را برای شما فراهم کنیم که در آن تعمیرات موبایل را بصورت کاملاَ حرفه ای آموزش ببینید. ما با وسواس در این مورد، مأموریت داریم که تعمیرکار با تجربه ارائه دهیم و در بهینه سازی آموزش تمرکز می کنیم. یکی از جنبه های شفاف ، ساده سازی آموزش از طریق نرم افزار ، الکترونیک پیشرفته و تمامی جنبه های تعمیرات در این محیط است.

تأسیس ما: شرکت موبایل فیکس در سال 1397 تأسیس شد، پس از یک نگاه اجمالی از تقاضا، ما با 17 سال سابقه کاری در مؤسسات مختلف بر آن شدیم که تخصص خود را ، متمرکز کرده و سایت موبایل فیکس یک آغاز جامعه آنلاین باشد که در آن بهترین متخصصان تعمیرات اندروید و تعمیرات آیفون در ایران، پژوهش و ایده های خود را به اشتراک بگذارند. این شروع خود را در دنیای مجازی با شما جشن می گیریم. به بی نهایت و فراتر از آن با برنامه ریزی برای آموزش، حرفه ای تر از گذشته و تغییر استراتژی پیش خواهیم رفت ، ما میدانیم که بهترین تصمیم گیری را انجام دادیم، و در حال پیشرفت چشمگیری در این زمینه هستیم.

در موبایل فیکس ما به صورت حرفه ای تعمیرات موبایل و تعمیرات تخصصی اندروید وآموزش تعمیرات اندروید و آموزش تعمیرات آیفون می پردازیم و میتوانید برای تعمیرات و این گونه خدمات به صورت کاملا تخصصی به موبایل فیکس مراجعه نمایید.
همچنین مرکز تخصصی موبایل فیکس با جدید ترین و به روز ترین تجهیزات و دانش فنی و ارائه این تجهیزات به هنرجویان گرامی آماده همکاری با علاقه مندان و دوستانی که هدف یادگیری این حرفه را دارند می باشد.

آخرین دیدگاه‌ها

    بایگانی‌ها

    دسته‌ها